Zámečnictví Kyščiaková – výroba autobusových zastávek

Nechte si vyrobit vitríny či plakátovací plochy na míru

Záleží Vám na tom, jak vypadá městečko, které Vám občané svěřili na starost? Využijte naši nabídku na výrobu městského mobiliáře včetně autobusových zastávek a čekáren. Zadat nám můžete i výrobu plakátovacích ploch, vitrín, turistických značek a informačních panelů v jednotném střihu. A se zárukou.

  • Dvorská 336/7
  • Zábřeh
  • 789 01
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

Více informací

Autobusové zastávky a čekárny

Naše společnost vyrábí veškerý městský mobiliář, autobusové čekárny a zastávky v jednotném atraktivním designu. Čekárny jsou svým konstrukčním a architektonickým řešením vhodné hlavně pro obce a města do střední velikosti. Ale třeba i pro chráněné krajinné a památkové oblasti. Pochlubit se můžeme autobusovými zastávkami v Českém ráji, Jeseníkách i v Krkonoších. Jsou to lehké přenosné stavby s dřevěnou, polykarbonovou nebo skleněnou výplní, které se dodávají v několika rozměrech a typech. Čekající v nich mohou využít lavičku pro sedící nebo boxy s dřevěným madlem pro stojící. Součástí čekáren jsou také dva pozinkované odpadkové koše, vývěsní štít s názvem zastávky, schránky na jízdní řád s nerozbitným sklem a obloukový rám pro stavěcí terč dopravce. Vyberte si vhodnou čekárnu a my Vám ji můžeme doplnit dalšími užitečnými vychytávkami z naší produkce. Třeba venkovní vitrínou nebo plakátovací plochou. Pak Vám nikdo nebude lepit reklamu na stěny čekárny.

Lavičky, směrníky, plakátovací plochy a vitríny

Rádi byste svým občanům dopřáli moderní městský mobiliář? Objednejte si ho v našem zámečnictví. Vyrábíme odpadkové koše, přístřešky na odpadové nádoby, litinové lavičky nebo stojany na kola. Skvělé jsou mobilní stojanové směrníky, turistické značky a označovací tabule. Díky nim nikdo ve Vašem městě nezabloudí. Vynikají čitelností a pevností konstrukce. Pořídit si můžete také speciální výstavní či informační vitríny a plakátovací plochy nebo panely. Všechny zdobí doplňkové litinové prvky – příruby na ocelových sloupech, hlavice na jejich vrcholech či zábradlí u autobusových zastávek. Postarejte se o zajímavý vzhled Vašeho města a návštěvníci nebo turisté se k Vám jen pohrnou.

Produkty

zobrazit celou nabídku

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu.